HOME
LAT | ENG

Daugavpils - jaunums!

Baznīcu kalnsDaugavpils ir pilsēta ar bagātu un neparastu vēsturi un ar lielām iespējām nākotnē.

Daugavpils ģerbonī ir attēlota stipra māja, ceļš un ticība.

Ierodoties otrajā lielākajā Latvijas pilsētā, ciemiņus saviļņo gan krāšņā daba, gan vēstures elpa, gan modernas Eiropas pilsētas infrastruktūra un dzīves ritms.
Daugavpils ir daudznacionāla pilsēta, kur draudzīgi dzīvo aptuveni 20 tautību pārstāvji. Daugavpils ir pilsēta, kas vieno daudzas kultūras, valodas un ticības. Pilsētā ir unikāls Baznīckalns, kur kopā pret debesīm vērsti stāv četru konfesiju dievnami. Daugavpils pērle ir cietoksnis, kas pakāpeniski iegūst atjaunotu veidolu un ir pieprasīts tūrisma produkts. Vēsturiski Daugavpils ir arī liels tranzīta mezgls un rūpnieciska pilsēta. Daugavpils ir pilsēta ar ļoti bagātām kultūras tradīcijām, kuras rūpīgi tiek koptas.

Vēsture un tradīcijas ir stipri pamati uz kuriem daugavpilieši būvē pilsētas šodienu un nākotni. Daugavpils attīstās, modernizējas un tiecas uz jauniem sasniegumiem, jo pilsēta sevi pozicionē kā austrumu vārtus uz Eiropas Savienību. Daugavpilij ir lielas iespējas un tās aktīvi tiek izmantotas.

Daugavpilī ir īpaša aura jebkurā gadalaikā- pavasarī, kad ielas un parki ietīti kastaņu ziedu dūmakā, vasarā, kad smaržo lilijas un rudenī, kad zem kājām paukšķēdami krīt kastaņi, arī ziemā, kad pilsētā var izbaudīt mieru un garīgumu!

www.daugavpils.lv

Baznīckalns Baznīckalns

Baznīckalns   Baznīckalns


 
Home | Top |Links | Contacts Copyright © Publisko & Privāto Partnerattiecību Pārvalde 2006